Vallavalitsus

 

 

Kehtna vallamaja Kodanike vastuvõtt
Pargi tn 2 E                        8:30 - 16:30
79001 KEHTNA K                        8:30 - 16:30
Telefon 489 8820 R                        8:30 - 14:00
Faks 489 8822  
E-post kehtna[at]kehtna.ee Lõuna E-N          12:00 - 12:45

 

Kehtna Vallavalitsuse Järvakandi vallamaja Kodanike vastuvõtt
Tallinna mnt 17 E                            8:30 - 16:30
79101 JÄRVAKANDI K                            8:30 - 16:30
Telefon 489 4710 R                            8:30 - 14:00
E-post kehtnai[at]kehtna.ee  
  Lõuna E-N          12:00 - 12:45

 

Juriidiline aadress Tallinna mnt 17, Järvakandi 79101 

Registrikood 77000252   

Arvelduskonto SEB pank: EE781010802000064001                            

 

Vallavalitsuse koosseis

 

Nimi Ametikoht Telefon Mobiil e-post
Indrek Kullam vallavanem   514 1647 indrek.kullam[at]kehtna.ee
Hans-Jürgen Schumann ehitusspetsialist 489 8830   jyrgens[at]kehtna.ee
Varri Väli arendusnõunik 489 8832 503 6104 varri.vali[at]kehtna.ee
Katrin Kuum

puhkab 22.- 28.10

projektijuht (Järvakandi) 489 4717 5326 9979 katrin.kuum[at]kehtna.ee
Katrin Velleste abivallavanem 489 8823 509 8853 katrin.velleste[at]kehtna.ee
Jalmar Mandel abivallavanem   5346 1343 jalmar.mandel[at]kehtna.ee

 

 

 

Nimi Ametikoht Telefon Mobiil e-post
Indrek Kullam vallavanem   514 1647 indrek.kullam[at]kehtna.ee
Varri Väli arendusnõunik 489 8832 503 6104 varri.vali[at]kehtna.ee
Katrin Kuum projektijuht (Järvakandi) 489 4717 5326 9979 katrin.kuum[at]kehtna.ee
Eno Hermann vabatahtliku päästeteenistuse juht   5346 0886 pritsimaja[at]kehtna.ee
Lauri Hollo arvutispetsialist   5344 2329 lauri.hollo[at]kehtna.ee

 

Kantselei

 

Nimi Ametikoht Telefon Mobiil e-post
Maire Pettai vallasekretär 489 8821   maire.pettai[at]kehtna.ee
Selma Ustav vallasekretäri abi (Järvakandi) 489 4712 510 2024 selma.ustav[at]kehtna.ee
Riina Männa sekretär-registripidaja (Järvakandi) 489 4710 5333 5232 riina.manna[at]kehtna.ee
Kairi Kütt sekretär-asjaajaja 489 8820   kairi.kytt[at]kehtna.ee
Evi Gulbis jurist 489 8832 5303 6380 evi.gulbis[at]kehtna.ee

 

Finantsosakond

 

Nimi Ametikoht Telefon Mobiil e-post
Marika Ojaperv finantsjuht 489 8827   marika.ojaperv[at]kehtna.ee
Riina Pruuli pearaamatupidaja 489 8826   riina.pruuli[at]kehtna.ee
Ruth Gilden raamatupidaja 489 8828   ruth.gilden[at]kehtna.ee
Tiia Aasrand raamatupidaja 489 8827   tiia.aasrand[at]kehtna.ee
Anne Tael raamatupidaja 489 8828   anne.tael[at]kehtna.ee
Terje Makarov teenistussuhe peatatud      

PDF arved palun saata kehtnavv[at]e-arvetekeskus.eu

Haridus- Kultuuri ja Sotsiaalosakond

 

Nimi Ametikoht Telefon Mobiil e-post
Katrin Velleste abivallavanem 489 8823 509 8853 katrin.velleste[at]kehtna.ee
Täitmata ametikoht haridus- ja kultuuritööspetsialist      
Artur Ojasalu spordi- ja noorsootööspetsialist 489 8833 5304 8818 artur.ojasalu[at]kehtna.ee
Täitmata ametikoht sotsiaalhoolekandespetsialist (Järvakandi)      
Kristina Solman sotsiaaltööspetsialist 489 8837  5333 9978  kristina.solman[at]kehtna.ee  
Ene Seinpalu toetustespetsialist 489 8824 5342 2801 ene.seinpalu[at]kehtna.ee
Ragne Rahe lastekaitsespetsialist 489 8837 5300 2894 ragne.rahe[at]kehtna.ee
Täitmata töökoht juhtumikorraldaja      

 

Majandusosakond

 

Nimi Ametikoht Telefon Mobiil e-post
Jalmar Mandel abivallavanem   5346 1343 jalmar.mandel[at]kehtna.ee
Hans-Jürgen Schumann ehitusspetsialist 489 8830   jyrgens[at]kehtna.ee
Ene Sulg maakorraldusspetsialist 489 8834   ene.sulg[at]kehtna.ee
Marko Valgma vallamajandusspetsialist   557 1333 marko.valgma[at]kehtna.ee
Tiina Satsi planeerimis- ja järelevalvespetsialsit 489 8830   tiina.satsi[at]kehtna.ee  
Aivar Puur keskkonnaspetsialist 489 8831 5332 1210 aivar.puur[at]kehtna.ee