« Tagasi

Saadetiste liikumine eriolukorras

Praeguses eriolukorras peame oluliseks Teid oma tegevuste ja võimekusega tihedalt kursis hoida. Hetkel töötame täistuuridel ja suudame toime tulla järjest kasvavate mahtudega. Nakkusohu vähendamise seisukohalt on väliskeskkonnas asuv pakiautomaat kliendi jaoks kõige turvalisem ja seega eelistatuim tarnekanal.

Täna saame enamike saadetiste puhul tagada D+1 tarnekiirust üle kogu Eesti. Samas toob eriolukord igapäevaselt kaasa mitmeid ootamatuid muudatusi, mis võivad mõjutada siseriiklike ja rahvusvaheliste saadetiste liikumist. Seetõttu loodame, et kui mõni saadetis hilineb, siis suhtute sellesse mõistvalt.

Rahvusvaheliste saadetiste puhul on nende edastamine osadesse riikidesse häiritud  lennuliikluse katkemise tõttu. Samuti mõjutavad rahvusvaheliste saadetiste tarneaegasid maismaatranspordile rakendatud piirikontrollid. Seetõttu palume arvestada riigiväliste saadetiste pikeneva tarneajaga.

Praegusel ajal muutub olukord mitte päevade, vaid tundidega. Seega hoiame Teid kursis meie teenust puudutavate muutustega kodulehe vahendusel, kust saate jälgida jooksvat infot.