100 tunnustust Kehtna vallas Eesti vabariigi 100. aastal

Vallavalitsus on otsustanud Eesti Vabariigi 100 tähistamise puhul välja valida ja tunnustada Kehtna vallas kokku 100 kõige silmapaistvamat inimest, asutust, vabaühendust, ajaloolist tegevust või sündmuste korraldamist vms.

Tunnustatav isik peab elama või pärinema ja asutus peab asuma Kehtna vallas.

Palume kõikidel kaasa mõelda ja kandidaate valida, et välja selgitada inimesed, ettevõtted ja tegemised, kes või mis on kõige enam mõjutanud Kehtna valla kujunemist ja jätnud jälje meie valla ajalukku.

Kõik ettepanekud on oodatud ja palume need registreerida vastavas tabelis Kehtna valla kodulehel, valides siit

Tunnustatavate lõplikuks väljavalimiseks moodustab vallavalitsus komisjoni. Tunnustatud kutsutakse 20.oktoobril Järvakandi Kultuurihallis toimuvale pidulikule Galaõhtule, kus neile antakse üle 100 ainulaadset EW 100 puhul loodud meenet. Galaõhtuga tähistatakse ka uue Kehtna valla 1. sünnipäeva.

Näitena, keda pakkuda tunnustatavaks võiks nimetada: kuulus arendaja, kogukonna liider, mõtteliider, väga kuulus inimene, suur eestvedaja, sädeinimene, kooliõpetaja, noortejuht, põllumajanduse arendaja, ettevõtte juht, tubli töömees, turismiarendaja, koduloolane, külavanem, kultuuritegelane, huviringi juht, kunstnik, laulja, pillimees, teadlane, kirjanik, kaupmees, müüja, postiljon, aktiivne noor, sporditegelane, treener, tuntud sportlane, poliitik, ametnik, sotsiaaltöötaja, suurpere, pereväärtuste hoidja, arst jne

Võiks välja pakkuda tuntud asutuse, vana kuulsa rahvamaja, raamatukogu, ajaloolise hoone, kuulsa tootmisettevõte või kauni kodu läbi aegade jms

Võiks tunnustamiseks välja pakkuda mõne olulise ajaloolise või fundamentaalse teo või pikaajalise sündmuse korraldamise.

Vabalt võib pakkuda veel mõne Kehtna valla valdkonna, tuntud inimese või idee, mis oleks EW 100. aasta puhul tunnustamist väärt.

Palume teha ettepanekud 100 Kehtna valla tunnustatava valimiseks hiljemalt 20.augustiks.