Puhkused 2020

 

Teenistuja ees-ja perekonnanimi

Teenistuskoht

Puhkuse aeg

Asendab

Indrek Kullam

vallavanem

10.08-14.08

Jalmar Mandel

 

 

 

 

Varri Väli

arendusjuht

21.07-07.08

 

 

 

 

 

Maire Pettai

vallasekretär

25.06-08.07

Gert Võsa

 

 

05.10-16.10

 

 

 

 

 

Selma Ustav

vallasekretäri abi

27.07- 07.08

Maire Pettai

 

 

 

 

 

 

 

 

Riina Männa

sekretär -registripidaja

16.06-22.06

Kairi Kütt

 

 

06.07-19.07

Kairi Kütt

 

 

 

 

Kairi Kütt

vallasekretäri abi

10.08 - 4.09

Riina Männa

 

 

 

 

Gert Võsa

jurist

15.07-04.08

Maire Pettai

 

 

 

 

Lauri Hollo

arvutispetsialist

15.06-21.07

 

 

 

 

 

Marika Ojaperv

finantsjuht

22.06. - 17.07

Riina Pruuli

 

 

17.08. - 28.08

Riina Pruuli

 

 

 

 

Riina Pruuli

pearaamatupidaja

20.07 - 14.08

Marika Ojaperv

 

 

07.09. - 15.09

Marika Ojaperv

 

 

 

 

Ruth Gilden

raamatupidaja

09.07-17.07

 

 

 

10.08-24.08

 

 

 

 

 

Tiia Aasrand

raamatupidaja

22.07-04.08

 

 

 

 

 

Anne Tael

raamatupidaja

01.07-17.07

 

 

 

11.08.-24.08

 

 

 

 

 

Katrin Velleste

abivallavanem

13.07-31.07

 

 

 

 

 

Seily Sõgel-Raid

disainer

29.06-24.07

 

 

 

 

 

Teele Ojasalu

hariduse- ja kultuuritööspetsialist

29.06-02.08

 

 

 

 

 

Artur Ojasalu

spordi- ja noorsootööspetsialist

29.06-02.08

 

 

 

 

 

Kristina Solman

sotsiaaltööspetsialist

22.06-14.07

Ragne Rahe

 

 

14.09-27.09

Ragne Rahe

 

 

 

 

Ene Seinpalu

sotsiaaltoetuste spetsialist

10.08-31.08

Kristina Solman, Ragne Rahe

 

 

26.10-01.11

Kristina Solman, Ragne Rahe

 

 

 

 

Ege Vonbret-Tosin

lastekaitsespetsialist

13.07-26.07

Ragne Rahe

 

 

 

 

Ragne Rahe

sotsiaaltööspetsialist

03.08-09.08

Kristina Solman

 

 

31.08-13.09

Kristina Solman

 

 

12.10-16.10

Kristina Solman

 

 

 

 

Jalmar Mandel

abivallavanem

20.07-14.08

 

 

 

 

 

Hans-Jürgen Schumann

ehitusspetsialist

10.08-28.08

 

 

 

 

 

Ene Sulg

maakorraldusspetsialist

13.07-07.08

 

 

 

 

 

Marko Valgma

taristuspetsialist

22.06.-08.07

 

 

 

31.08-04.09

 

 

 

 

 

Tiina Satsi

hanke- ja haldusspetsialist

25.06-24.07

 

 

 

07.09-11.09

 

 

 

 

 

Aivar Puur

keskkonnaspetsialist

29.06-17.07

 

 

 

10.08-16.08