KEHTNA VALLA LASTE JA NOORTE HUVITEGEVUSVÕIMALUSED

           

Huviring, treening, huviala

Sihtrühm

Toimumiskoht

Aeg

Avatud/kinnine

Koordineerija/korraldaja

Muusika eelõpe I

Koolieelikud 6-7a

Kehtna kunstide kool

tunnid tunniplaani alusel

avatud

Kehtna kunstide kool

Muusika eelõpe II

7-8a koolilapsed

Kehtna kunstide kool

tunnid tunniplaani alusel

avatud

Kehtna kunstide kool

Klaveri põhiõpe (õppeaeg 7a)

8-16a lapsed ja noored

Kehtna kunstide kool

tunnid tunniplaani alusel

avatud

Kehtna kunstide kool

Puhkpillli põhiõpe (õppeaeg 7a)

9-16a lapsed ja noored

Kehtna kunstide kool

tunnid tunniplaani alusel

avatud

Kehtna kunstide kool

Kitarri vabaõpe  (õppeaeg kuni 7a)

9-16a lapsed ja noored

Kehtna kunstide kool

tunnid tunniplaani alusel

avatud

Kehtna kunstide kool

Pärimusring

(väike ja rahvakannel) (õppeaeg 4a)

8-16a lapsed ja noored

Kehtna kunstide kool

tunnid tunniplaani alusel

avatud

Kehtna kunstide kool

Kehtna valla lastekoor "Kraaks"

5.-9. kl õpilased

Kehtna kunstide kool

tunnid tunniplaani alusel

avatud

Kehtna kunstide kool

Laulustuudio

8-16a 

Kehtna kunstide kool

tunnid tunniplaani alusel

avatud

Kehtna kunstide kool

Kunsti eelõpe

7-9a lapsed

Kehtna kunstide kool

tunnid tunniplaani alusel

avatud

Kehtna kunstide kool

Kunsti eelõpe

7-9a lapsed

Järvakandis

tunnid tunniplaani alusel

avatud

Kehtna kunstide kool

Klaasikunst

11-16 a noored

Järvakandis

tunnid tunniplaani alusel

avatud

Kehtna kunstide kool

Kunsti vabaõpe 

10-16 a lapsed ja noored

Kehtna kunstide kool

tunnid tunniplaani alusel

avatud

Kehtna kunstide kool

Kunsti vabaõpe

10-16 a lapsed ja noored

Järvakandis

tunnid tunniplaani alusel

avatud

Kehtna kunstide kool

Kunsti põhiõpe  (õppeaeg 4-5a)

10-16 a lapsed ja noored

Kehtna kunstide kool

tunnid tunniplaani alusel

avatud

Kehtna kunstide kool

Kehtna valla poistekoor

2 - 6 klassi poisid

Kehtna kunstide kool

tunnid tunniplaani alusel

avatud

Kehtna kunstide kool

Siidimaal

täiskasvanud

Kehtna kunstide kool

T

avatud

Kehtna kunstide kool

Mudilaste muusikaring

3-6 a lapsed

Kehtna kunstide kool

tunnid tunniplaani alusel

avatud

Kehtna kunstide kool

Digikunsti ring 5 - 9 klass noored Kehtna Kunstide Kool K   Kehtna kunstide kool
Digikunsti ring 5 - 9 klass noored Kehtna Kunstide Kool T   Järvakandi

Line-tants

I-IX kl

Kehtna klubi

N kl 16-17

avatud

Kehtna klubi

Maadlus

I-II kl P ja T

Kehtna maadlusmaja

E ja K kl 13.30-15

avatud

Maadlusklubi Hammerlock

Maadlus

I-III kl edasijõudnud

Kehtna maadlusmaja

N kl 14-15.30

avatud

Maadlusklubi Hammerlock

Maadlus

IV-IX kl edasijõudnud

Kehtna maadlusmaja

K kl 15-16.30

avatud

Maadlusklubi Hammerlock

Maadlus

I-VI kl 

Kehtna maadlusmaja

T kl 14-15.30

avatud

Maadlusklubi Hammerlock

Rüselusring

Koolieelikud 6-7a

Kehtna maadlusmaja

K 16.30-17.30

avatud

Maadlusklubi Hammerloc

Beebikool

4kuud-1aasta

Kehtna lasteaed Siller

R 12.15 - 13.00

avatud

Kehtna lasteaed Siller

Väikelaste ujumine

4 kuud - 3 aastat

Kehtna lasteaed Siller

R 13.00 - 17.00

avatud

Kehtna lasteaed Siller

Saksa keele õpe

Koolieelikud 5-7

Valtu Lasteaed Pesapuu

E kl 9.00-9.30        K kl 15.00-15.30

kinnine

Valtu lasteaed Pesapuu

Iluvõimlemine

Koolieelikud 3-7

Valtu Lasteaed Pesapuu

T ja N 15.00-15.30; T 16.00-16.30 (3-4)

kinnine

Valtu lasteaed Pesapuu

Muusikateraapia

Koolieelikud 3-7

Valtu Lasteaed Pesapuu

K kl 16.00-16.30;          16.30-17.00

kinnine

Valtu lasteaed Pesapuu

Jalgpallitreeningud

Koolieelikud 5-7

Valtu Lasteaed Pesapuu

N 16.00-16.40

kinnine

Valtu lasteaed Pesapuu

Nuputamine

1.klass

Kehtna põhikool

K kl 13.10

avatud

Kehtna põhikool

Meisterdamine 

1.-4. klass

Kehtna põhikool

E kl 13.10

avatud

Kehtna põhikool

Mudilaskoor

1.-4.klass

Kehtna põhikool

T kl 13.10-14.50,    N 12.05-13.55

avatud

Kehtna põhikool

Ansambel

 

Kehtna põhikool

N

avatud

Kehtna põhikool

Poiste laulmine

 

Kehtna põhikool

N

avatud

Kehtna põhikool

Teatristuudio

1.klass

Kehtna põhikool

E kl 12-13

avatud

Kehtna põhikool

Teatristuudio

5.klass

Kehtna põhikool

E kl 13-14

avatud

Kehtna põhikool

Korvpall

4.-6. klass 

Kehtna põhikool

N kl 16-17.30

avatud

Kehtna põhikool

Korvpall

7.-9.klass

Kehtna põhikool

E kl 17-18.30

avatud

Kehtna põhikool

Rahvatants

1.-3. klass

Kehtna põhikool

N kl 13.15-14.45

avatud

Kehtna põhikool

Saalihoki

poisid

Kehtna põhikool

K kl 16.30-18

avatud

Kehtna põhikool

Jalgpall 

1.-4.klass

Kehtna põhikool

T kl 15.30-17

avatud

Kehtna põhikool

Võrkpall

3.-6. klass tüdrukud

Kehtna põhikool

E kl 15.30-17

avatud

Kehtna põhikool

Liiklustund

3.klass

Kehtna põhikool

E kl 13.10

avatud

Kehtna põhikool

Inglish club

   

T kl 15

 

Kehtna põhikool

Käsikellade ring

2.-4.klass

Kehtna põhikool

K

kinnine

Kehtna põhikool

Breik- ja hip hop tantsu treeningud

6 – 26 a ja vanemad

Lelle rahvamaja

P kl 15.00

avatud

Lelle rahvamaja

Jõusaal

6 – 26 a ja vanemad

Lelle rahvamaja

rahvamaja ja raamatukogu lahtiolekuaegadel

avatud

Lelle rahvamaja

Lauatennis ja muud sportmängud

6 – 26 a ja vanemad

Lelle rahvamaja

rahvamaja ja raamatukogu lahtiolekuaegadel

avatud

Lelle rahvamaja

Laste kunstiring

12-16 a lapsed

Eidapere Kultuurikeskus

T 15.00 - 16.30

avatud

Eidapere Kultuurikeskus

Laste huvialairing

7 -16 a lapsed

Eidapere Kultuurikeskus

T 13.30 - 15.00

avatud

Eidapere Kultuurikeskus

Zumba

Lapsed ja nende vanemad

Eidapere Kultuurikeskus

K 19.30-20.30

avatud

Eidapere Kultuurikeskus

Võimlemine

1. klass

Valtu Põhikool

T 13.15-14.00

kinnine

Valtu Põhikool

Võimlemine

4.-5.klass

Valtu Põhikool

N 13.15-14.00

kinnine

Valtu Põhikool

Võimlemine

3.klass

Valtu Põhikool

N 14.05-15.00

kinnine

Valtu Põhikool

Võimlemine

7.klass

Sadolin Spordihoone

E 15.30-17.00,     R 14.30-16.30

kinnine

Valtu Põhikool

Kergejõustik

1.-4. klass

Valtu Spordimaja

E 14.50-15.50,         K 15.00-16.00,    N 15.30-16.30

kinnine

Valtu Põhikool

Kergejõustik

5.-9.klass

Valtu Spordimaja

T 15.30-16.30,           K 15.00-16.00,       N 15.30-15.30

kinnine

Valtu Põhikool

Mudilaskoo

1.-4. klass

Valtu Põhikool

E 12.20-13.05

kinnine

Valtu Põhikool

Pilli ja lauluring

1.-4.klass

Valtu Põhikool

E 14.05-15.00

kinnine

Valtu Põhikool

Kannel

1.klass

Valtu Põhikool

N 12.20-13.05

kinnine

Valtu Põhikool

Näitering

2.-5.klass

Valtu Põhikool

T 14.05 - 14.50

kinnine

Valtu Põhikool

Meisterdamine

1.-9.klass

Valtu Põhikool

N 13.15-15.00

kinnine

Valtu Põhikool

Rahvatants

2.-3.klass

Valtu Põhikool

R 12.20-13.05

kinnine

Valtu Põhikool

Viburing

1.-9.klass

Valtu Põhikool

 

lahtine

Vibuklubi Ilves

Tuletõrjering

 

Eidapere kool

E 15.30

avatud

Eno Hermann

Jalgpall

 

Eidapere kool

T, N 17.00

avatud

Vändra Vaprus

Kunstiring

 

Eidapere kool

K 13.45

avatud

Tiina Kaffer

Spordiring

 

Eidapere kool

T 15.30

avatud

Luule Sulg

Flöödiring

 

Eidapere kool

T 12.50

kinnine

Tiiu Vaino