Värvid valda 2017

Kehtna Vallavalitsus jätkab koostöös Akzo Nobel Baltics AS-iga värvimiskampaaniaga "Värvid valda". Kampaania kestab 1.juunist 30.septembrini 2017.

Kampaania raames on valla elanikel võimalik hankida soodushinnaga SADOLIN puit- ja mineraalpindade fassaadivärve, HAMMERITE metallivärve ning PINOTEX  puidukaitsevahendeid ning neid toetavaid tooteid.

Kampaania raames on allahindlus 25% AKZO NOBEL BALTICS AS hinnakirja kehtivast jaehinnast. Allahindlus kehtib ainult kaupluses EHITUSKAUBAD ESPAK, Tallinna mnt 3B, Raplas.

Allahindluse aluseks on vallavalitsuse poolt kinnitatud värvipass. Värvipassi taotlemiseks tulla Kehtna Vallavalitsusse, Pargi tn 2, Kehtna alevik,  II korrusele ehitusspetsialisti kabinetti. Kohapeal tuleb täita registreerimiskaart. Eelnevalt selgitada kodus välja värvitava pinna suurus ruutmeetrites, sest värvitavat pinda ei ole võimalik määrata vallamajas. Värvipassi väljastame koheselt. Vallavalitsus värvitoonidele eritingimusi ei sea, taotlejatel palume siiski hoolikalt läbi mõelda värvitoonide valikud.

Soodushinnaga pakutavate mineraal- ja puitpindade värvide loetelu:

Pinotex tootepere – toonitav puidukaitsevahend

Pinotex Fence – puidukaitsevahend saetud puidule

Pinotex Natural – lasuurne  puidukaitsevahend

Pinotex Grande – Uudistoode! lasuurne toonitav puidukaitsevahend palkmajadele

Pinotex Wood Oil – puidukaitseõli

Pinotex Terrace Oil – toonitav puidukaitseõli terrassidele

Pinotex Solar Terrace Oil – veepõhine toonitav puidukaitseõli terrassidele ja                               puitfassaadidele

Pinotex Terrace Cleaner – pesuvahend süvaimmutatud pindadele

Domus, Domus Aqua – puitpindade värv

Domus Lin, Domus VX+ - puitpindade värv

Domus Base – puitpinna kruntvärv

Tagmaling – eterniitkatusevärv ( must, hall, mocca, rootsi punane )

Panorama – Uudistoode! aknavärv

Silikat – mineraalpinna värv

Silikat Base – mineraalpindade kruntvärv

Sando F – mineraalpindade värv

Sando Base – mineraalpindade kruntvärv

Celco Yacht – välistööde puidulakk

Master Novus – veepõhine alküüd-emulsioonvärv

Hammerite tootepere  – metallpindade värv

Täpsem info telefonil 4898 820.

Täpsemat tehnilist informatsiooni värvide kohta saab kauplusest EHITUSKAUBAD  ESPAK telefonil 489 4590.