Lõppenud tööpakkumised

SOTSIAALPEDAGOOG Kehtna Põhikooli

Kehtna Põhikool ootab oma meeskonnaga liituma sotsiaalpedagoogi. Hea kui Sul on valmisolek täita ka HEV-koordinaatori ülesandeid.

Tööülesanded:

  • Õpilaste, lastevanemate ja personali nõustamine;
  • Käitumis- ja/või õpiprobleemidega õpilase tegutsemisvõime ja toimetuleku toetamine võrgustikutöö korraldamise kaudu;
  • Koolis esilekerkivate sotsiaalsete probleemide ennetamine ja lahendamine pedagoogiliste meetoditega;
  • Õpilaste koolikohutuste ja kooli kodukorra täitmise jälgimine;
  • Klassijuhataja abistamine koolikohustuse eirajate,  õpi-, käitumis- ja kohanemisraskustega õpilastega seotud probleemide lahendamisel;
  • Koostöövõrgustiku loomine, hoidmine ja tugevdamine (KOV, lastekaitse, korrakaitse, Rajaleidja).

Pakume Sulle:

  • Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid;
  • Toetavat ja sõbralikku meeskonda;
  • Aktiivset eneseteostust;
  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • Enesetäiendamise võimalusi.

Ootused kandidaadile

  • Sul on erialane kõrgharidus või sotsiaalpedagoogi kutse;
  • Sa valdad eesti keelt väga heal tasemel nii kõnes kui kirjas;
  • Sul on väga hea suhtlemisoskus;
  • Sul on hea arvutikasutamise oskus

Tööle asumise aeg:  esimesel võimalusel

Asukoht: Staadioni 16, Kehtna, Raplamaa

Kontaktisik:  Reigo Ginter, direktor

Lisainfo: direktor@kehtnakool.ee, tel: 489 2123

Koduleht: https://www.kehtnapk.edu.ee