Nimi Ametikoht Telefon e-post
Indrek Kullam vallavanem 514 1647 indrek.kullam[at]kehtna.ee
Varri Väli arendusjuht 503 6104 varri.vali[at]kehtna.ee
 

Kantselei

 

Nimi Ametikoht Telefon e-post
Maire Pettai                 vallasekretär 5854 2344 maire.pettai[at]kehtna.ee
Selma Ustav          vallasekretäri abi (Järvakandi) 510 2024 selma.ustav[at]kehtna.ee
Riina Männa sekretär-registripidaja (Järvakandi) 5333 5232 riina.manna[at]kehtna.ee
Kairi Kütt vallasekretäri abi 489 8820 kairi.kytt[at]kehtna.ee
Gert Võsa   jurist/  täidab andmekaitseametniku ülesandeid 5303 6380 gert.vosa[at]kehtna.ee
Lauri Hollo arvutispetsialist 5344 2329 lauri.hollo[at]kehtna.ee

 

Finantsosakond

 

Nimi Ametikoht Telefon e-post
Marika Ojaperv finantsjuht 489 8827 marika.ojaperv[at]kehtna.ee
Riina Pruuli pearaamatupidaja 489 8826 riina.pruuli[at]kehtna.ee
Ruth Gilden raamatupidaja 489 8828 ruth.gilden[at]kehtna.ee
Tiia Aasrand raamatupidaja 489 8827 tiia.aasrand[at]kehtna.ee
Anne Tael raamatupidaja 489 8828 anne.tael[at]kehtna.ee
Terje Makarov teenistussuhe peatatud    

 

Haridus- Kultuuri ja Sotsiaalosakond

 

Nimi Ametikoht Telefon e-post
Katrin Velleste     abivallavanem 509 8853 katrin.velleste[at]kehtna.ee
Seily Sõgel-Raid disainer 5330 5125 seily[at]kehtna.ee
Teele Ojasalu hariduse- ja kultuuritööspetsialist 5750 1325 teele.ojasalu[at]kehtna.ee
Artur Ojasalu spordi- ja noorsootööspetsialist 5304 8818 artur.ojasalu[at]kehtna.ee
Kristina Solman   sotsiaaltööspetsialist 5333 9978 kristina.solman[at]kehtna.ee
Ene Seinpalu sotsiaaltoetuste spetsialist 5342 2801 ene.seinpalu[at]kehtna.ee
Ege Vonbret-Tosin lastekaitsespetsialist 5300 2894 ege.vonbret[at]kehtna.ee
Ragne Rahe       sotsiaaltööspetsialist 528 2141 ragne.rahe[at]kehtna.ee

 

Majandusosakond

 

Nimi Ametikoht Telefon e-post
Jalmar Mandel          abivallavanem 5346 1343 jalmar.mandel[at]kehtna.ee
Hans-Jürgen Schumann ehitusspetsialist 5625 6130 jyrgens[at]kehtna.ee
Ene Sulg maakorraldusespetsialist 5875 7032 ene.sulg[at]kehtna.ee
Marko Valgma taristuspetsialist 557 1333 marko.valgma[at]kehtna.ee
Tiina Satsi hanke- ja haldusspetsialist 5304 0923 tiina.satsi[at]kehtna.ee
Aivar Puur keskkonnaspetsialist 5332 1210 aivar.puur[at]kehtna.ee