Nimi Ametikoht Telefon Mobiil e-post
Indrek Kullam vallavanem   514 1647 indrek.kullam[at]kehtna.ee
Varri Väli arendusnõunik   503 6104 varri.vali[at]kehtna.ee
 

Kantselei

 

Nimi Ametikoht Telefon Mobiil e-post
Maire Pettai      vallasekretär 489 8821 5854 2344 maire.pettai[at]kehtna.ee
Selma Ustav          vallasekretäri abi (Järvakandi) 489 4712 510 2024 selma.ustav[at]kehtna.ee
Riina Männa sekretär-registripidaja (Järvakandi) 489 4710 5333 5232 riina.manna[at]kehtna.ee
Kairi Kütt vallasekretäri abi 489 8820   kairi.kytt[at]kehtna.ee
Gert Võsa   jurist/täidab andmekaitseametniku ülesandeid   5303 6380 gert.vosa[at]kehtna.ee

 

Finantsosakond

 

Nimi Ametikoht Telefon Mobiil e-post
Marika Ojaperv finantsjuht 489 8827   marika.ojaperv[at]kehtna.ee
Riina Pruuli pearaamatupidaja 489 8826   riina.pruuli[at]kehtna.ee
Ruth Gilden raamatupidaja 489 8828   ruth.gilden[at]kehtna.ee
Tiia Aasrand raamatupidaja 489 8827   tiia.aasrand[at]kehtna.ee
Anne Tael raamatupidaja 489 8828   anne.tael[at]kehtna.ee
Terje Makarov teenistussuhe peatatud      

 

Haridus- Kultuuri ja Sotsiaalosakond

 

Nimi Ametikoht Telefon Mobiil e-post
Katrin Velleste     abivallavanem 489 8823 509 8853 katrin.velleste[at]kehtna.ee
Seily Sõgel-Raid disainer   5330 5125 seily[at]kehtna.ee
Teele Ojasalu haridus- ja kultuuritööspetsialist 489 8829 5750 1325 teele.ojasalu[at]kehtna.ee
Artur Ojasalu spordi- ja noorsootööspetsialist 489 8829 5304 8818 artur.ojasalu[at]kehtna.ee
Kristina Solman sotsiaaltööspetsialist 489 8824 5333 9978 kristina.solman[at]kehtna.ee
Ene Seinpalu toetustespetsialist 489 8824 5342 2801 ene.seinpalu[at]kehtna.ee
Ege Vonbret lastekaitsespetsialist 489 8837 5300 2894 ege.vonbret[at]kehtna.ee
Ragne Rahe       sotsiaaltööspetsialist   528 2141 ragne.rahe[at]kehtna.ee

 

Majandusosakond

 

Nimi Ametikoht Telefon Mobiil e-post
Jalmar Mandel          abivallavanem   5346 1343 jalmar.mandel[at]kehtna.ee
Hans-Jürgen Schumann ehitusspetsialist 489 8830   jyrgens[at]kehtna.ee
Ene Sulg maakorraldusespetsialist 489 8834   ene.sulg[at]kehtna.ee
Marko Valgma taristuspetsialist   557 1333 marko.valgma[at]kehtna.ee
Tiina Satsi haldus- ja hankespetsialist 489 8830   tiina.satsi[at]kehtna.ee
Aivar Puur keskkonnaspetsialist 489 8831 5332 1210 aivar.puur[at]kehtna.ee
Lauri Hollo arvutispetsialist   5344 2329 lauri.hollo[at]kehtna.ee