Nimi Ametikoht Telefon Mobiil e-post
Indrek Kullam vallavanem 489 8835 514 1647 indrek.kullam[at]kehtna.ee
Varri Väli arendusnõunik 489 8832 503 6104 varri.vali[at]kehtna.ee
Eno Hermann vabatahtliku päästeteenistuse juht   5346 0886 pritsima[at]kehtna.ee
Lauri Hollo arvutispetsialist     lauri.hollo[at]kehtna.ee
 

Kantselei

 

Nimi Ametikoht Telefon Mobiil e-post
Maire Pettai vallasekretär 489 8821   maire.pettai[at]kehtna.ee
Selma Ustav vallasekretäri abi (Järvakandi) 489 4712 510 2024 selma.ustav[at]kehtna.ee
Riina Männa sekretär-registripidaja (Järvakandi) 489 4710 5333 5232 riina.manna[at]kehtna.ee
Kairi Kütt sekretär-asjaajaja 489 8820   kairi.kytt[at]kehtna.ee
Evi Gulbis jurist 489 8832 5303 6380 evi.gulbis[at]kehtna.ee
Kersti Tehu volikogu sekretär 489 8825   kersti.tehu[at]kehtna.ee

 

Raamatupidamine

 

Nimi Ametikoht Telefon Mobiil e-post
Marika Ojaperv finantsjuht 489 8827   marika.ojaperv[at]kehtna.ee
Riina Pruuli pearaamatupidaja 489 8826   riina.pruuli[at]kehtna.ee
Ruth Gilden raamatupidaja 489 8828   ruth.gilden[at]kehtna.ee
Tiia Aasrand raamatupidaja 489 8827   tiia.aasrand[at]kehtna.ee
Töökoht täitmata raamatupidaja      
Terje Makarov teenistussuhe peatatud      

PDF arved palun saata kehtnavv[at]e-arvetekeskus.eu

Haridus- kultuuri ja sotsiaalosakond

 

Nimi Ametikoht Telefon Mobiil e-post
Katrin Velleste abivallavanem 489 8823   katrin.velleste[at]kehtna.ee
Kristiine Vahtramäe haridus- ja kultuuritööspetsialist 489 8829 5690 6778 kristiine.vahtramae[at]kehtna.ee
Artur Ojasalu spordi- ja noorsootööspetsialist 489 8833 5304 8818 artur.ojasalu[at]kehtna.ee
Katrin Jõgi                                       sotsiaalhoolekandespetsialist (Järvakandi)
puhkab 18.06-9.07.2018
489 4716            528 2141                  katrin.jogi[at]kehtna.ee                  
Kristina Solman                             sotsiaaltööspetsialist
puhkab 2.-27.07.2018
489 8837                 5333 9978                   kristina.solman[at]kehtna.ee                    
Ene Seinpalu toetustespetsialist 489 8824 5342 2801 ene.seinpalu[at]kehtna.ee
Ragne Rahe lastekaitsespetsialist 489 8837 5300 2894 ragne.rahe[at]kehtna.ee
Täitmata töökoht juhtumikorraldaja      

 

Majandusosakond

 

Nimi Ametikoht Telefon Mobiil e-post
Jalmar Mandel majandusala abivallavanem    5346 1343 jalmar.mandel[at]kehtna.ee
Hans-Jürgen Schumann ehitusspetsialist 489 8830   jyrgens[at]kehtna.ee
Ene Sulg maakorraldusspetsialist 489 8834   ene.sulg[at]kehtna.ee
Marko Valgma vallamajandusspetsialist   557 1333 marko.valgma[at]kehtna.ee
Tiina Satsi                                    planeerimis- ja järelevalvespetsialist
puhkab 25.06-22.07.2018
489 8830                   tiina.satsi[at]kehtna.ee                   
Aivar Puur keskkonnaspetsialist 489 8831 5332 1210 aivar.puur[at]kehtna.ee