Ühistransport

 

Kehtna vallas on võimalik kasutada ühistranspordiks nii autobussi kui ka reisiraudteed.

 

Ühistranspordi sõiduplaanid muutuvad sageli ja seetõttu on parim võimalus sõiduaegu teada saada vastavatel kodulehekülgedelt.

 

 

 

Õpilastranspordi sõiduplaanid 2017/2018 õppeaastal

 

 Seoses õpilaste andmete muutumisega võib toimuda õpilastranspordi osas muudatusi.

 

NB! Õpilasringid kohtuvad Keava suure kivi juures 07:55, Kehtna kooli õpilased peavad istuma OÜ Remfakti bussile.

                        OÜ Remfakt

(Kehtna põhikooli juurde buss ei sõida, peatus Kehtna bussijaamas)     

Marsruudil : Eidapere – Lokuta – Kehtna tee -(Lelle)                                           
 
 
Esmaspäev
Teisipäev - Neljapäev Reede
Eidapere
15:50 15:35 13:55
Lokuta
16:00 15:45 14:05
Kolguoja
16:08 15:53 14:13
Lelle raudteejaam
16:15 16:00 14:20
 
  enlightened alates 30.10.2017
Marsruudil: Lokuta – Kaerepere - Lokuta
 
Lokuta 07:05
Lelle
07:15
Paluküla
07:30
Ohekatku
07:40
Keava "suurkivi"
07:55
Keava bussijaam 07:59
Kehtna bussijaam
08:04
Kaerepere
08:10

 

Marsruudil: Eidapere – Rapla – Kaerepere - Eidapere
 
Eidapere 06:55
Lokuta 07:00
Põllu 07:05
Lelle tee 07:10
Kehtna 07:25
Keava 07:30
Keava tee 07:32
Kaerepere 07:40
Öökulli 07:45
Vesiroosi 07:50
Kesklinn 07:55
Mahlamäe 07:57
Kaerepere 08:07
Kehtna 08:15
Lelle tee 08:30
Kolguoja 08:35
Lokuta 08:40
Eidapere 08:50

 

Marsruudil: Kaerepere – Kehtna - Kaerepere 
 
14:15 Kaerepere 15:05
14:20 Keava 14:55
14:30 Kehtna 14:50
 
 

                 FIE Lembit Kutser     

  enlightened  alates 01. detsembrist 2017                                                              

Keava-Kaerepere                                   Kaerepere-Keava                                           

VALTU PÕHIKOOLI (E-R)   (E-N) (R)
Keava mõis 07:45 Kaerepere  16:00 15:00
Tarsi teerist 07:48 Pae bussipeatus 16:15 15:15
Lasketiiru peatus 07:50  Lau tee bussipeatus 16:17 15:17
Keava mõis 07:53 Ingliste 16:20 15:20
Lau küla 08:00   Kaiu teerist 16:25 15:25
Kaiu teerist 08:03   Lau küla 16:30 15:30
Ingliste 08:06 Tarsi teerist 16:35 15:35
Lau tee bussipeatus 08:09  Lasketiiru peatus 16:37 15:37
Pae bussipeatus 08:11  Ohekatku mõis 16:40 15:40
Kaerepere 08:20      

 

Ohekatku-Kehtna                                                        Kehtna-Ohekatku-Kaerepere                    

KEHTNA PÕHIKOOLI   (E-R)     (E-N)   (R)
Kalmistu tee bussipeatus 07:10   Kehtna Põhikool 15:00   14:00
Lellapere 07:13   Järvakadi tee bussipeatus 15:05   14:05
Laeste teerist 07:15   Kalmistu tee bussipeatus 15:07   14:07
Kaalumaja bussipeatus 07:19   Lellapere 15:12   14:12
Külarimäe bussipeatus 07:23   Laeste teerist 15:14   14:14
Kalbu - Posti teerist 07:24   Kaalumaja bussipeatus 15:18   14:18
Rõue bussipeatus 07:28   Vastja (vajadusel) 15:22   14:22
Ohekatku mõis 07:29   Külarimäe bussipeatus 15:28   14:28
Koogimäe küla Kehtna teerist 07:33   Ohekatku bussipeatus 15:33   14:33
Kehtna Põhikool 07:38   Ohekatku mõis  15:36   14:36
      Koogimäe küla Kehtna teerist 15:40   14:40
      Kehtna bussipeatus 15:45   14:45
      Keava 15:49   14:49
      Keava mõis 15:52   14:52
      Tarsi teerist 15:54   14:54
      Kaerepere 16:00   15:00