Ühistransport

 

Kehtna vallas on võimalik kasutada ühistranspordiks nii autobussi kui ka reisiraudteed.

 

Ühistranspordi sõiduplaanid muutuvad sageli ja seetõttu on parim võimalus sõiduaegu teada saada vastavatel kodulehekülgedelt.

 

 

 

Õpilastranspordi sõiduplaanid

 

Seoses õpilaste andmete muutumisega võib toimuda õpilastranspordi osas muudatusi.

 

OÜ Remfakt (Kehtna põhikooli juurde buss ei sõida, peatus Kehtna bussijaamas)     

 

Marsruudil : Eidapere – Lokuta – Kehtna tee -(Lelle)                                           
 
 
Esmaspäev
Teisipäev - Neljapäev Reede
Eidapere
15:50 15:35 13:55
Lokuta
16:00 15:45 14:05
Kolguoja
16:08 15:53 14:13
Lelle raudteejaam
16:15 16:00 14:20
 
Marsruudil: Lokuta – Kaerepere - Lokuta
 
Lokuta 06:55
Lelle
07:05
Paluküla
07:20
Ohekatku
07:30
Keava mõis
07:45
Keava 07:50
Kehtna
07:55
Kaerepere
08:10

 

Marsruudil: Eidapere – Rapla – Kaerepere - Eidapere
 
Eidapere 06:55
Lokuta 07:00
Põllu 07:05
Lelle tee 07:10
Kehtna 07:25
Keava 07:30
Keava tee 07:32
Kaerepere 07:40
Öökulli 07:45
Vesiroosi 07:50
Kesklinn 07:55
Mahlamäe 07:57
Kaerepere 08:07
Kehtna 08:15
Lelle tee 08:30
Kolguoja 08:35
Lokuta 08:40
Eidapere 08:50

 

Marsruudil: Kaerepere – Kehtna - Kaerepere 
 
14:15 Kaerepere 15:05
14:20 Keava 14:55
14:30 Kehtna 14:50
 
 

FIE Lembit Kutser                                                                                                             

Keava-Kaerepere                                   Kaerepere-Keava                                           

VALTU PÕHIKOOLI (E-R)   (E-N) (R)
Keava mõis 07:48   Kaerepere 15:50 14:50
Tarsi teerist 07:50   Kalda bussipeatus 16:02 15:02
Lau küla 07:55 Pae bussipeatus 16:05 15:05
Kaiu teerist 08:00   Lau tee bussipeatus 16:07 15:07
Ingliste 08:05   Ingliste 16:10   15:10
Lau tee bussipeatus 08:08 Kaiu teerist 16:15 15:15
Pae bussipeatus 08:10   Lau 16:20 15:20
Kalda bussipeatus 08:13   Tarsi teerist 16:25 15:25
Kaerepere 08:20   Linnaaluste küla 16:27 15:27
    Ohekatku mõis 16:30 15:30

 

Ohekatku-Kehtna                                                        Kehtna-Ohekatku-Kaerepere                    

KEHTNA PÕHIKOOLI   (E-R)     (E-N)   (R)
Külari mäe bussipeatus 07:06   Kehtna Põhikool 15:00   14:00
Kaalumaja bussipeatus 07:10   Järvakadi teeb bussipeatus 15:05   14:05
Kärpla 07:12   Kalmistu tee bussipeatus 15:07   14:07
Laeste teerist 07:14   Lellapere 15:12   14:12
Lellapere 07:16   Laeste teerist 15:14   14:14
Kalmistu tee bussipeatus 07:20   Kaalumaja bussipeatus 15:18   14:18
Kalbu bussipeatus 07:24   Vastja (vajadusel) 15:22   14:22
Rõue bussipeatus 07:28   Külari mäe bussipeatus 15:28   14:28
Ohekatku mõis 07:30   Ohekatku bussipeatus 15:33   14:33
Koogimäe küla Kehtna teerist 07:36   Ohekatku mõis  15:36   14:36
Kehtna Põhikool 07:40   Koogimäe küla Kehtna teerist 15:40   14:40
      Kaerepere 15:50   14:50