Vallavalitsus

 

 

Kehtna vallamaja Kodanike vastuvõtt   Sünni/surma registreerimine
Pargi tn 2 E                        8:30 - 16:30   T                               8:30 - 16:30
79001 KEHTNA K                        8:30 - 16:30   N                               8:30 - 16:30
Telefon 489 8820 R                        8:30 - 14:00    
Faks 489 8822     Lõuna                      12:00 - 12:45
E-post kehtna[at]kehtna.ee Lõuna E-N          12:00 - 12:45    

 

Järvakandi osavald Kodanike vastuvõtt   Sünni/surma registreerimine
Tallinna mnt 17 E                            8:30 - 16:30   E                              8:30 - 16:30
79101 JÄRVAKANDI K                            8:30 - 16:30   T                              8:30 - 16:30
Telefon 489 4710 R                            8:30 - 14:00   K                              8:30 - 16:30
E-post jarvakandi[at]kehtna.ee     N                              8:30 - 16:30
  Lõuna E-N          12:00 - 12:45   R                              8:30 - 14:00
       
      Lõuna E-N          12:00 - 12:45

 

Juriidiline aadress Tallinna mnt 17, Järvakandi 79101 

Registrikood 77000252   

Arvelduskonto SEB pank: EE781010802000064001                            

 

Vallavalitsuse koosseis

 

Nimi Ametikoht Telefon Mobiil e-post
Indrek Kullam vallavanem   514 1647 indrek.kullam[at]kehtna.ee
Hans-Jürgen Schumann ehitusspetsialist 489 8830   jyrgens[at]kehtna.ee
Varri Väli arendusnõunik 489 8832 503 6104 varri.vali[at]kehtna.ee
Katrin Kuum projektijuht (Järvakandi) 489 4717 5326 9979 katrin.kuum[at]kehtna.ee
Neeme Mitt majandusala abivallavanem (Järvakandi) 489 4721 5346 1343 neeme.mitt[at]kehtna.ee

 

 

 

Nimi Ametikoht Telefon Mobiil e-post
Indrek Kullam vallavanem   514 1647 indrek.kullam[at]kehtna.ee
Varri Väli arendusnõunik 489 8832 503 6104 varri.vali[at]kehtna.ee
Katrin Kuum projektijuht (Järvakandi) 489 4717 5326 9979 katrin.kuum[at]kehtna.ee
Eno Hermann vabatahtliku päästeteenistuse juht   5346 0886 pritsimaja[at]kehtna.ee
Lauri Hollo arvutispetsialist     lauri.hollo[at]kehtna.ee

 

Kantselei

 

Nimi Ametikoht Telefon Mobiil e-post
Selma Ustav vallasekretäri kt 489 8821    
Selma Ustav vallasekretäri abi (Järvakandi) 489 4712 510 2024 selma.ustav[at]kehtna.ee
Selma Ustav vallasekretäri abi (Kehtna)  489 8821 510 2024 selma.ustav[at]kehtna.ee
Riina Männa sekretär-registripidaja (Järvakandi) 489 4710 5333 5232 riina.manna[at]kehtna.ee
Kairi Kütt sekretär-asjaajaja 489 8820   kairi.kytt[at]kehtna.ee
Evi Gulbis jurist 489 8832 5303 6380 evi.gulbis[at]kehtna.ee
Kersti Tehu volikogu sekretär 489 8825   kersti.tehu[at]kehtna.ee

 

Raamatupidamine

 

Nimi Ametikoht Telefon Mobiil e-post
Marika Ojaperv finantsjuht 489 8827   marika.ojaperv[at]kehtna.ee
Riina Pruuli pearaamatupidaja 489 8826   riina.pruuli[at]kehtna.ee
Ruth Gilden raamatupidaja 489 8828   ruth.gilden[at]kehtna.ee
Terje Makarov raamatupidaja (Järvakandi) 489 4714 509 8853 terje.makarov[at]kehtna.ee
Töökoht täitmata raamatupidaja      

PDF arved palun saata kehtnavv[at]e-arvetekeskus.eu

Haridus - Kultuuri ja Sotsiaalosakond

 

Nimi Ametikoht Telefon Mobiil e-post
Katrin Velleste haridusala abivallavanem 489 8823   katrin.velleste[at]kehtna.ee
Kristiine Vahtramäe haridus- ja kultuuritööspetsialist 489 8829 5690 6778 kristiine.vahtramae[at]kehtna.ee
Artur Ojasalu spordi- ja noorsootööspetsialist 489 8833 5304 8818 artur.ojasalu[at]kehtna.ee
Katrin Jõgi sotsiaalhoolekandespetsialist (Järvakandi) 489 4716 528 2141 katrin.jogi[at]kehtna.ee
Kristina Lett sotsiaaltööspetsialist 489 8837 5333 9978 kristina.lett[at]kehtna.ee
Ene Seinpalu toetustespetsialist 489 8824 5342 2801 ene.seinpalu[at]kehtna.ee
Evelin Raadik lastekaitsespetsialist 489 8837 5300 2894 evelin.raadik[at]kehtna.ee
Täitmata töökoht juhtumikorraldaja      

 

Majandusosakond

 

Nimi Ametikoht Telefon Mobiil e-post
Neeme Mitt majandusala abivallavanem (Järvakandi) 489 4721 5346 1343 neeme.mitt[at]kehtna.ee
Hans-Jürgen Schumann ehitusspetsialist 489 8830   jyrgens[at]kehtna.ee
Ene Sulg maakorraldusspetsialist 489 8834   ene.sulg[at]kehtna.ee
Täitmata ametikoht vallamajandusspetsialist      
Tiina Satsi planeerimis- ja järelevalvespetsialist 489 8830   tiina.satsi[at]kehtna.ee
Aivar Puur keskkonnaspetsialist 489 8831 5332 1210 aivar.puur[at]kehtna.ee