Ühistransport

 

Kehtna vallas on võimalik kasutada ühistranspordiks nii autobussi kui ka reisiraudteed.

 

Ühistranspordi sõiduplaanid muutuvad sageli ja seetõttu on parim võimalus sõiduaegu teada saada vastavatel kodulehekülgedelt.

 

 

 

Õpilastranspordi sõiduplaanid

 

 Seoses õpilaste andmete muutumisega võib toimuda õpilastranspordi osas muudatusi.

 

NB! Õpilasringid kohtuvad Keava suure kivi juures 07:55, Kehtna kooli õpilased peavad istuma OÜ Remfakti bussile.

                        OÜ Remfakt

(Kehtna põhikooli juurde buss ei sõida, peatus Kehtna bussijaamas)     

Marsruudil : Eidapere – Lokuta – Kehtna tee -(Lelle)                                           
 
 
Esmaspäev
Teisipäev - Neljapäev Reede
Eidapere
15:50 15:35 13:55
Lokuta
16:00 15:45 14:05
Kolguoja
16:08 15:53 14:13
Lelle raudteejaam
16:15 16:00 14:20
 
 
Marsruudil: Lokuta – Kaerepere - Lokuta
 
Lokuta 07:05
Lelle
07:15
Paluküla
07:30
Ohekatku
07:40
Keava "suurkivi"
07:55
Keava bussijaam 07:59
Kehtna bussijaam
08:04
Kaerepere
08:10

 

Marsruudil: Eidapere – Rapla – Kaerepere - Eidapere
 
Eidapere 06:55
Lokuta 07:00
Põllu 07:05
Lelle tee 07:10
Kehtna 07:25
Keava 07:30
Keava tee 07:32
Kaerepere 07:40
Öökulli 07:45
Vesiroosi 07:50
Kesklinn 07:55
Mahlamäe 07:57
Kaerepere 08:07
Kehtna 08:15
Lelle tee 08:30
Kolguoja 08:35
Lokuta 08:40
Eidapere 08:50

 

Marsruudil: Kaerepere – Kehtna - Kaerepere 
 
14:15 Kaerepere 15:05
14:20 Keava 14:55
14:30 Kehtna 14:50
 
 

                 FIE Lembit Kutser     

                 ALATES 10. SEPTEMBER 2018                                          

Keava-Kaerepere                                   Kaerepere-Keava                                           

VALTU PÕHIKOOLI (E-R)   (E-N) (T) (R)
Keava mõis 07:45 Kaerepere  16:00 14:50 15:00
Tarsi teerist 07:48 Lau tee bussipeatus 16:17 15:05 15:17
Lasketiiru peatus 07:50  Ingliste 16:20 15:08 15:20
Keava mõis 07:53 Kaiu teerist 16:25 15:13 15:25
Lau küla 08:00   Lau küla 16:30 15:16 15:30
Kaiu teerist 08:03   Tarsi teerist 16:35 15:20 15:35
Ingliste 08:06 Lasketiiru peatus 16:37 15:22 15:37
Lau tee bussipeatus 08:09  Ohekatku mõis 16:40   15:40
Kaerepere 08:20  Keava   15:26  
    Kehtna   15:30  

 

Ohekatku-Kehtna                                                        Kehtna-Ohekatku-Kaerepere                    

KEHTNA PÕHIKOOLI   (E-R)     (E, K, N) (T) (R)
Kalmistu tee bussipeatus 07:10   Kehtna Põhikool 15:00 15:30 14:00
Lellapere 07:13   Järvakadi tee bussipeatus 15:05 15:35 14:05
Laeste teerist 07:15   Kalmistu tee bussipeatus 15:07 15:37 14:07
Kaalumaja bussipeatus 07:19   Lellapere 15:12 15:42 14:12
Külarimäe bussipeatus 07:23   Laeste teerist 15:14 15:44 14:14
Kalbu - Posti teerist 07:24   Kaalumaja bussipeatus 15:18 15:48 14:18
Rõue bussipeatus 07:27   Vastja (vajadusel) 15:22 15:52 14:22
Ohekatku mõis 07:29   Külarimäe bussipeatus 15:28 15:58 14:28
Koogimäe küla Kehtna teerist 07:33   Ohekatku mõis 15:36 16:06 14:36
Kehtna Põhikool 07:38   Koogimäe küla Kehtna teerist 15:40 16:10 14:40
      Kehtna bussipeatus 15:43   14:43
      Keava 15:47 16:14 14:47
      Keava mõis 15:50 16:17 14:50
      Tarsi teerist 15:52 16:19 14:52
      Kaerepere 16:00   15:00