Ametnikud

 

Nimi Ametikoht Telefon Mobiil e-post
Katrin Velleste     abivallavanem 489 8823 509 8853 katrin.velleste[at]kehtna.ee
Teele Ojasalu haridus - ja kultuuritööspetsialist 489 8829   teele.ojasalu[at]kehtna.ee
Artur Ojasalu spordi- ja noorsootööspetsialist 489 8833 5304 8818 artur.ojasalu[at]kehtna.ee
Kristina Solman sotsiaaltööspetsialist 489 8837 5333 9978 kristina.solman[at]kehtna.ee
Ene Seinpalu toetustespetsialist 489 8824 5342 2801 ene.seinpalu[at]kehtna.ee
Ragne Rahe lastekaitsespetsialist 489 8837 5300 2894 ragne.rahe[at]kehtna.ee
Täitmata ametikoht sotsiaalhoolekandespetsialist      
Täitmata töökoht juhtumikorraldaja